coskunserkan2604@gmail.com       

  • 7/24 Kesintisiz Hizmet      

 

 

Firma Profili

 

 

SERKAN NAKLİYAT ; İzmir'de uzun yıllardır evden eve taşımacılık ve asansör kiralama alanında faaliyet göstermektedir.


Bütün evden eve taşımacılık hizmetinde en önemli konu, güvenilir ve deneyimli bir evden eve taşıma şirketi seçilmesidir. Nakliyat şirketi şansa seçilmemelidir.


Hizmet verdiğimiz sektörde, mazerete yer yoktur. Vaktinde ve saatinde evden eve nakliyat işinin başlaması ve problemsiz taşınma yapılmalıdır.


Nakliyat işinde profesyonel hizmet veriyoruz. Çalışmalarımızda işinin ehli elemanlarla çalışıyoruz.


Hizmet ve faaliyet halkamızın içinde;


Şehirerarası Evden Eve Nakliyat, Şehiriçi Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Evden Eve Nakliyat, Kiralık Mobil Asansör, İşyeri ve Ofis Taşımacılığı ile Profesyonel Eşya paketleme yer almaktadır.


Hizmet prensibimizde müşterilerimizin eşyalarını, kendi eşyalarımız gibi çok dikkatli taşıyor, kırmadan ve dökmeden taşınmayı tamamlıyoruz.


 

 

evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, izmir asansörlü nakliyat, izmir şehirlerarası şehiriçi evden eve nakliyat, izmir evden eve nakliyat şirketleri,   Kiralık asansör, evden eve nakliyat fiyatları, evden eve taşımacılık, Ev taşıma, evden eve ev taşıma, evden eve nakliye, evden eve taşımacılık, şehirlerarası şehiriçi evden eve nakliyat, İzmir ev taşıma, izmir evden eve nakliye, evden eve taşımacılık, nakliyat şirketleri, Kiralık asansör, kiralık asansör, izmir kiralık asansör,izmir asansör kiralama, Karşıyaka kiralık asansör, mavişehir kiralık asansör, evden eve nakliyat taşımacılık